Geoblog.pl    bzmot    Podróże    Łosie okrakiem przez Amerykę - V2.0 - The Moose Do America Again - Click Here!!!    Kilka nowych filmów / A couple new videos

Kilka nowych filmów / A couple new videos

Boliwia
Boliwia, Cochabamba

fylyp
fylyp - 2008-05-29 10:34
Misiu, hehe, po co był ci ten czekanik przy tym feckless , eee..fearless slidzie? Muchy dokuczały ?:P

fylyp
fylyp - 2008-05-29 10:39
A poważnie to rafting robi spore wrażenie, nie przypuszczałem, że ktos organizuje spływy dla turystów na taaaaaaakim progu, od samego patrzenia kurczy się pewna część ciała :D

bzmot
bzmot - 2008-06-02 15:07
bzmot, 02.06.2008 g.15.06
Czekan byl niestety obowiazkowy :) Tam miejscami mozna bylo sie naprawde mocno rozpedzic, bo bylo bardzo wyslizgane. Nie chcialbym sobie potem nizej na jakiejs magmowej skalce "tear a new one", jak mowia w brytyjskich zakladach penitencjarnych... ;>

Rafting wyglada lepiej niz w rzeczywistosci. Momenty takiego "kurczenia" byly nieliczne i niezbyt mocne tak naprawde. Nawet nie bylo realnego zagrozenia, ze ktorekolwiek z nas sie skapie. Ale w lodce byl jeden Angol, ktory strasznie wychwalal calodniowy rafting na Zambezi, ktora ma podobno rating 5-6 (Trancura ma 3-4). Musimy sie tym zainteresowac :D
[usuń]

dargur
dargur - 2008-07-07 20:37
Rzeczywiście, ma Angol rację. Rafting na Zambezi jest chyba najlepszy z możliwych dla amatorów (tak też czytałem).
Byłem przy niskiej wodzie: 6,5 godz. płynięcia, 25 km, ponad 20 progów (w tym jeden do przejścia na piechotę, bo "6"). Trzy wywrotki. A uczestnikami rzuca jak pluszowymi miśkami. Służę filmem i zdjęciami. POLECAM!
Chciałbym to jeszcze powtórzyć, ale przy wysokiej wodzie.

Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki!

bzmot
Łukasz Olczyk Joanna Łuczak